Makijaż permanentny oczu Jaworze - oferta salonu Dotyk Urody

Każda kobieta marzy o tym, aby wyglądać promiennie, a zarazem naturalnie. Nie zawsze jednak możemy cieszyć się długimi rzęsami oraz pięknym spojrzeniem. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie makijażu permanentnego oczu. Jaworze to miejsce, w którym mieści się salon urody Dotyk Piękna. Bogata oferta sprawia, że każdy klient znajdzie dopasowany do swoich potrzeb zabieg lub usługę.
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny oczu Jaworze – zalety

Wykonanie makijażu permanentnego oczu ma wiele zalet. Przede wszystkim sprawia, że kobieta prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w każdej sytuacji, czy to podczas aktywności fizycznej, w trakcie zabawy na basenie, czy zawsze wtedy gdy nie ma na sobie makijażu. Codzienne wykonywanie porannej pielęgnacji i malowanie się może być bardzo czasochłonne, naturalnie wykonany makijaż permanentny zaoszczędzi Ci wiele pracy o poranku.

Makijaż permanentny oczu Jaworze – cennik

Cena wykonania makijażu permanentnego w salonie urody Dotyk Piękna jest dostępna w zakładce cennik. Niektóre dodatkowe usługi ustalane są indywidualnie z klientem. Przed wykonaniem zabiegu szczegóły są zawsze omawiane w taki sposób, aby każda osoba wiedziała dokładnie, jakie kroki zostaną podjęte. Ceny są bardzo przystępne i konkurencyjne.

Makijaż permanentny oczu – gojenie

Czas gojenia się makijażu permanentnego może być bardzo różny i zależy od wrażliwości skóry danej osoby. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie powoduje podrażnień, ani uczuleń na skórze. Warto jednak wybierać profesjonalne salony, takie jak Dotyk Urody, aby być pewnym, że wykonanie makijażu przebiegnie w warunkach sterylnych i higienicznych. Średnio przez tydzień po przeprowadzeniu zabiegu nie należy wykonywać tradycyjnego makijażu oczu ani myć okolic silnymi detergentami, najlepiej delikatnym kosmetykiem.

Makijaż permanentny oczu Jaworze - Opinie Klientów

Wykonałam kilka lat temu pierwszy makijaż permanentny brwi w studiu. Efekt jest powalający i do dziś prezentuje się świetnie. Zdecydowałam się ponownie na wykonanie górnej kreski oczu i jestem znowu zachwycona. Profesjonalny salon, a Panie znają się na rzeczy. Bardzo polecam!

Justyna

Korzystam z usług salonu Dotyk Urody od bardzo dawna i zawsze jestem zadowolona z wykonanych usług. Bardzo cieszą mnie różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ale ostatnio pierwszy raz zdecydowałam się na wykonanie makijażu permanentnego, a dokładnie zagęszczenie linii rzęs. Efekt jest bardzo naturalny, ale ja widzę dużą różnicę. Teraz nawet bez makijażu moje oko prezentuje się bardzo ładnie i na pewno jest podkreślone. Polecam wszystkim dziewczynom.

Weronika

Jestem fanką makijażu permanentnego, delikatnie podkreśla urodę, a do tego jest bardzo komfortowy, bo nie trzeba spędzać dużo czasu malując się na różne wyjścia. Oczywiście musi być wykonany odpowiednio, aby nie straszyć. Panie ze studia Dotyk Urody są doskonałe w swojej pracy, nigdy jeszcze nie wyszłam niezadowolona po wykonanym zabiegu. Myślę, że warto.

Agnieszka