Modelowanie ust Jaworze – oferta salonu Dotyk Urody

Modelowanie ust to jeden z najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów medycyny estetycznej. Jednak by dał on naprawdę dobry efekt, wykonany powinien zostać przez specjalistę. Salon kosmetyki estetycznej Dotyk Urody działający w Jaworzu oferuje klientkom kompleksowe usługi związane z profesjonalnym modelowaniem ust przy użyciu bezpiecznego dla zdrowia kwasu hialuronowego. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę na wargach odpowiedniej ilości tej substancji, co zapewnia ich odpowiednie wypełnienie oraz nawilżenie. Przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentką, oceniane są proporcje jej twarzy oraz analizowane oczekiwania. Efektem zabiegu może być ogólne powiększenie i wypełnienie ust, poprawia ich konturu i kształtu, a także miejscowa korekta likwidująca np. asymetrię lub zapobiegająca opadaniu kącików.
Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – Jaworze

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonywane w salonie Dotyk Urody jest bezpiecznym zabiegiem, na który decydują się zwykle kobiety niezadowolone z wyglądu swoich warg – kiedy są one zbyt wąskie, blade lub przesuszone. Może to być indywidualna cecha wyglądu lub efekt starzenia się twarzy. Nie oznacza to jednak, że trzeba się z tym pogodzić – po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej można zdecydować się na zabieg. Powiększanie ust tą metodą polega na wprowadzaniu za pomocą cienkiej igły niewielkich ilości kwasu hialuronowego równomiernie na całej powierzchni warg, które wcześniej zostają znieczulone za pomocą specjalnego kremu. Kwas hialuronowy to bezpieczna, nieuczulająca substancja, która nie wywołuje podrażnień. Efekt zabiegu jest widoczny bardzo szybko (nawet po 24 godzinach, jak tylko ustąpi obrzęk i znikną krwiaczki) i utrzymuje się do 12 miesięcy.

Poprawa konturu ust – Jaworze

W salonie Dotyk Urody można zdecydować się również na zabieg modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Wymaga on wcześniejszej konsultacji ze specjalistą – zakres zmiany kształtu warg powinien być uzależniony przede wszystkim od proporcji twarzy pacjentki i tego, jaki efekt chce ona uzyskać. Zazwyczaj za pomocą kwasu hialuronowego wprowadzanego pod skórę cienką igłą można uwydatnić usta, zniwelować asymetrię, poprawić ich kontur i zlikwidować efekt wiotczenia i pojawiania się zmarszczek, który są naturalnym elementem starzenia się skóry.

Modelowanie ust Jaworze – cennik

Orientacyjna cena modelowania ust, którą oferuje salon kosmetyki estetycznej Dotyk Urody, podana jest na stronie internetowej. Dokładny koszt zabiegu jest możliwy do określania dopiero po indywidualnej ocenie oraz dokładnym określeniu, jakie działania będą musiały zostać podjęte i ile kwasu hialuronowego będzie trzeba wykorzystać. Istotny jest zakres działań – czy modelowanie będzie obejmowało drobną korektę konturu czy powiększanie całych ust. Trzeba przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych – jednak w kontekście tego, jak dobre potrafią być efekty stosowania tej metody i jak długo się one utrzymują, jest to doskonała inwestycja we własny wygląd.

Modelowanie ust Jaworze – opinie Klientów

Zawsze miałam kompleksy na punkcie swoich ust – miałam okropnie wąskie wargi. Jestem przeciwniczką operacji plastycznych i tego typu modyfikacji, ale zabieg z kwasem hialuronowym mnie przekonał. Na szczęście trafiłam do salonu Dotyk Urody – cudowna obsługa, świetna atmosfera i zero stresu. Zabieg nie bolał, efekt niesamowity, wreszcie mam piękne i pełne usta!

Ewa

Już drugi raz byłam na zabiegu modelowania ust w Dotyku Urody, efekt poprzedniego utrzymywał się prawie rok i byłam zachwycona – teraz też jestem ☺ drażni mnie to, że z wiekiem moje usta zrobiły się suche i pomarszczone. Efekt stosowania kwasu hialuronowego jest mega naturalny, wyglądam 10 lat młodziej, bez efektu „karpia”.

Ewelina

Mam krzywe wargi i mnie to drażni. Są totalnie asymetryczne. Koleżanka poleciła mi Dotyk Urody – że robią tam mało inwazyjne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, naturalne i bezpieczne. I faktycznie! Trochę się denerwowałam, po zabiegu usta mi spuchły, ale dzień później spojrzałam w lustro i nie mogłam uwierzyć – mam idealnie symetryczne usta! A opuchlizna zniknęła bez śladu. Wrócę na pewno, jak efekt zniknie, żeby powtórzyć zabieg.

Iza

Jestem wierną klientką Dotyku Urody, przychodzę tu na różne zabiegi. Ostatnio zdecydowałam się na modelowanie ust – bezbolesne, bezpieczne, a usta wyglądają pięknie! Zawsze miałam blade, wąskie wargi, teraz są pełnie, wyglądają zdrowo i są idealnie nawilżone. Polecam!

Dominika